Kalendář akcí

 

Datum Akce
1.6. ,,Oslava MDD“ na zahradě MŠ JM 5 v 9.00 JM 3, v 10.00 JM 5
1.6.

 

Flétna Rytmik Kuřátka I.sk 15.00-15.30 (děti z MŠ JM 5,

II.sk. 15.45-16.15 Delfínci – žlutá budova (děti z MŠ JM 3 a JM 5)

1.6. Kroužek pro kluky Myšičky 15.30-16.15 (děti z MŠ JM 3)
1.6. MÍČE (žlutá budova)  13.30-14.30
2.6. Plavání 6. lekce – odchod z MŠ v 8.25
2.6. Kroužek pro kluky Rytmik 15.30 -16.15 Delfínci ( děti z MŠ JM 5)
2.6.

 

,,Rozloučení s předškoláky“ v 16.00 na zahradě MŠ JM 5 (žlutá) –

pouze pro děti odcházející do ZŠ (při dešti sál radnice)

6.6. KERAMIKA III. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
7.6.  KERAMIKA IV. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
7.6. Kroužek pro kluky Rytmik Delfínci 15.30-16.15 (děti z MŠ 5)
8.6.

 

Flétna Rytmik Kuřátka I.sk 15.00-15.30 (děti z MŠ JM 5,

II.sk. 15.45 – 16.15 Delfínci – žlutá budova (děti z MŠ JM 3 a JM 5)

8.6. Kroužek pro kluky Myšičky 15.30-16.15 (děti z MŠ JM 3)
9.6. Plavání 7. lekce – odchod z MŠ v 8.25
9.6. Kroužek pro kluky Rytmik 15.30 -16.15 Delfínci ( děti z MŠ JM 5)
9.6. MÍČE (oranžová budova )  13.30-14.30
9.6.

 

,,Spaní ve školce“ – rozloučení se školkou, pouze třídy předškoláků,

info na nástěnkách tříd: Myšičky, Delfínci, Klokánci

13.6. POSLEDNÍ KERAMIKA III. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
14.6. POSLEDNÍ  KERAMIKA IV. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
14.6. POSLEDNÍ KERAMIKA I. skupina  10.00 – 11.00 (děti z MŠ JM 5)
14.6. Kroužek pro kluky Rytmik Delfínci 15.30-16.15 (děti z MŠ 5)
15.6.

 

            Flétna Rytmik Kuřátka I.sk 15.00-15.30 (děti z MŠ JM 5,

II.sk. 15.45-16.15 Delfínci – žlutá budova (děti z MŠ JM 3 a JM 5)

15.6. Kroužek pro kluky Myšičky 15.30-16.15 (děti z MŠ JM 3)
15.6. POSLEDNÍ MÍČE (žlutá budova)  13.30-14.30
15.6. POSLEDNÍ KERAMIKA II. skupina  10.00 – 11.00 (děti z MŠ JM 5)
16.6.             Plavání 8.lekce – odchod z MŠ v 8.25
16.6. Kroužek pro kluky Rytmik 15.30 -16.15 Delfínci ( děti z MŠ JM 5)
20.-22.6 třídenní pobyt v Ekocentru Trkmanka Myšičky + Klokánci
23.6. POSLEDNÍ MÍČE (oranžová budova )  13.30-14.30
23.6. POSLEDNÍ PLAVÁNÍ 9.lekce – odchod z MŠ v 8.25
23.6.

 

INFORMAČNÍ SCHŮZKA S NOVÝMI RODIČI V 16.00 V SÁLE

RADNICE

 

 

 

1.-15.7.  PRÁZDNINOVÝ PROVOZ IFO –  NÁSTĚNKY VE TŘÍDÁCH