Škola v přírodě

Celá výprava dorazila v pořádku do hotelu Reoneo, je tu krásně!

Akce červen

3.6 – 7.6.2019 Škola v přírodě Vernířovice – přihlášené děti
3.6.2019 Keramika Rytmik I. sk. 14.45-15.30, II. sk. 15.40-16.25 – ukázková hodina pro rodiče
4.6.2019 Poslední tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45, ukázková hodina
6.6.2019 Plavání 7. lekce – odchod z MŠ v 8.20
10.6.2019 Poslední keramika Rytmik I. sk. 14.45-15.30, II. sk. 15.40-16.2
10.6.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
11.6.2019 Přednáška s profesionálním hasičem od 9.00 v MŠ JM 5
11.6.2019 Poslední technický kroužek JM 5 15.45 – 16.30
12.6.2019 Návštěva Muzea Šlapanice – pouze Medvídci na 9.30
13.6.2019 Plavání 8. lekce – odchod z MŠ v 8.20
13.6.2019 Náhradní tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
13.6.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
14.6.2019 Přednáška s profesionálním hasičem od 9.00 v MŠ JM 3
17.6.2019 Návštěva u profesionálních hasičů – Líšeň od 9.00 JM 3 – pouze Myšičky odchod z MŠ v 8.00 info na nástěnce ve třídě
17.6.2019 Poslední angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
18.6.2019 SCHŮZKA S NOVÝMI RODIČI v 16.00 SÁL STARÉ RADNICE
18.6.2019 Poslední technický kroužek JM 3 na budově JM 5 Delfínci 15.45 – 16.30
20.6.2019 Delfínci 15.45 – 16.30 Poslední plavání 9. lekce – odchod z MŠ v 8.20
20.6.2019 Poslední angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci

OD 1. 7. – 18. 8. 2019 MŠ UZAVŘENA – LETNÍ PRÁZDNINY
OD 19. 8. – 30. 8. 2019 PRÁZDNINOVÝ PROVOZ – POUZE PRO PŘIHLÁŠENÉ DĚTI

Letní provoz 2019

Přihlašování dětí k předškolnímu vzdělávání v době letního provozu slatinských mateřských škol

Provoz mateřských škol bude zajištěn takto:

od 01. 07. do 12. 07. 2019 – MŠ Brno, Jihomoravské nám. 4, úplata 250 Kč
od 15. 07. do 19. 07. 2019 – MŠ Brno, Přemyslovo nám. 1, úplata 125 Kč
od 19. 08. do 30. 08. 2019 – MŠ Brno, Jihomoravské nám. 5, úplata 250 Kč

Odevzdávání vyplněných a podepsaných přihlášek s kopií evidenčního listu, včetně platby úplaty za předškolní vzdělávání bude probíhat na jednotlivých školkách v těchto termínech:

MŠ Přemyslovo nám. 1 – již probíhá, končí 31. května (kapacita 56 dětí)
MŠ Jihomoravské nám. 4 (zelená budova) od 15. května do 31. května (kapacita 100 dětí)
MŠ Jihomoravské nám. 5 (žlutá budova) od 15. května do 31. května (kapacita 100 dětí)

Přihlášky na letní provoz jsou k dispozici rodičům v každé mateřské škole nebo ke stáhnutí zde.

Akce Květen

2.5.2019 Plavání 2. lekce – odchod z MŠ v 8.30
2.5.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
2.5.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
3.5.2019 FOTOGRAFOVÁNÍ PHOTODIENST V MŠ JM 3 V 8.00
6.5.2019 ,,Fantoška“ v 9.00 Delfínci
6.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Kuřátka 16.00
6.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Broučci v 16.00
6.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Medvídci v 16.00
6.5.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
6.5.2019 Keramika Rytmik I. sk. 14.45-15.30, II. sk. 15.40-16.25
7.5.2019 Návštěva knihovny – Kuřátka v 10.15
7.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Delfínci 16.00
7.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Myšičky v 16.00
9.5.2019 Plavání 3. lekce – odchod z MŠ v 8.30
9.5.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
9.5.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
9.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Klokánci v 16.00
9.5.2019 Besídka ke ,,Dni matek“ – Krtečci v 16.00
10.5.2019 FOTOGRAFOVÁNÍ PHOTODIENST V MŠ JM 5 V 8.00
13.5.2019 ,,Dědečkův dvoreček“ pouze Myšičky, odchod z MŠ v 7.50
13.5.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
13.5.2019 Keramika Rytmik I. sk. 14.45-15.30, II. sk. 15.40-16.25
13.5.2019 Schůzka na ŠVP v 16.00 v Delfínkách, pro přihlášené děti JM 5
14.5.2019 Schůzka na ŠVP v 16.00 Myšičky
14.5.2019 Technický kroužek JM 5 15.45 – 16.30
15.5.2019 ,,Sportovní olympiáda“ od 9.00, pouze vybraní závodníci
15.5.2019 Tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45
15.5.2019 ,,Vystoupení v Klubu důchodců“ v 16.15 pouze Myšičky
16.5.2019 ,,Hudební kolotoč“ JM 3 v 9.00, JM 5 v 10.00
16.5.2019 Plavání 4. lekce – odchod z MŠ v 8.30
16.5.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
16.5.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
20.5.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
20.5.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
21.5.2019 ,,Výlet – Westernové městečko Boskovice“ odjezd v 8.30, podrobné informace viz. plakátek
22.5.2019 Tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45
23.5.2019 Plavání 5. lekce – odchod z MŠ v 8.30
23.5.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
23.5.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
24.5.2019 Návštěva knihovny Kobližná pouze Klokánci na 10.00
27.5.2019 Exkurze ,,Hasiči Líšeň“ – pouze předškoláci Delfínci a Klokánci
27.5.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
27.5.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
28.5.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
29.5.2019 Tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45
30.5.2019 Plavání 6. lekce – odchod z MŠ v 8.30
30.5.2019 ,,Rozloučení s předškoláky + spaní ve školce“, podrobné informace budou na plakátku
30.5.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
31.5.2019 Oslava MDD na školní zahradě v 9.00 JM 5, v 10.00 JM 3

Příjímací řízení pro školní rok 2018/2019

Vydávání přihlášek do mateřské školy probíhá od 1. dubna do 1. května 2019.

Veškeré informace k přijímacímu řízení naleznete na www.zapisdoms.brno.cz

Po vygenerování přihlášky získáte jedinečný číselný identifikátor, který zajistí anonymitu dítěte.

Pokud si přihlášku vytisknete sami, nemusíte v této fázi přijímacího řízení mateřskou školu kontaktovat.

Další informace na telefonním čísle 736/766 606.

SBĚR PŘIHLÁŠEK

Probíhá ve dnech 2. a 3. května 2019 od 9.00 hodin do 15.00 hodin v kanceláři ředitelky školy /Jihomoravské náměstí čp. 5 – vchod z rampy/

PŘEDLOŽTE, PROSÍM:
· VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU
· RODNÝ LIST DÍTĚTE
· OBČANSKÝ PRŮKAZ, popř. DOKLAD O VAŠEM BYDLIŠTI /nájemní smlouva/

Veškeré informace k přijímacímu řízení naleznete na www.zapisdoms.brno.

Letní provoz v mateřské škole ve školním roce 2018/2019

V souladu s ustanovením § 3 odst. 1 vyhlášky MŠMT ČR č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění, stanovily ředitelky mateřských škol po projednání se zřizovatelem, městskou částí Brno-Slatina, omezení a přerušení provozu mateřských škol v době letních prázdnin školního roku 2018/2019.

Provoz mateřských škol bude zajištěn takto:

od 1. 7. 2019 do 12. 7. 2019 – MŠ Brno, Jihomoravské nám. 4
od 15. 7. 2019 do 19. 7. 2019 – MŠ Brno, Přemyslovo nám. 1
od 19. 8. 2019 do 30. 8. 2019 – MŠ Brno, Jihomoravské nám. 5

Po vzájemné dohodě se zřizovatelem budeme přijímat i děti z Mateřské školy Jihomoravské nám. 4 a Mateřské školy Přemyslovo nám. 1.

Akce Duben

1.4.2019 ,,Kreslení v modrém“ od 10.00 během pobytu venku
1.4.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
1.4.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
2.4.2019 ,,Mezinárodní den Autismu“ – nezapomeňte modré oblečení !
2.4.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
3.4.2019 ,,Poznáváme zvířátka z útulku“ – zahrada MŠ JM 5 v 10.00
3.4.2019 Tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45
4.4.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk
4.4.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
8.4.2019 ,,Jaro a tradice“ – Hlídka, pouze |Delfínci, odchod z MŠ v 7.45
8.4.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
8.4.2019 Keramika Rytmik I. sk. 14.45-15.30, II. sk. 15.40-16.25
9.4.2019 Technický kroužek JM 3 na budově JM 5 Delfínci 15.45 – 16.30
10.4.2019 Tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45
11.4.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk
11.4.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
15.4.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
15.4.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
16.4.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
17.4.2019 Tanečky Rytmik 15. 00- 15.45 JM 3
18.4.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY – PROVOZ OMEZEN
23.4.2019 Technický kroužek JM 3 na budově JM 5 Delfíci 15.45 – 16.30
24.4.2019 ,,Fantoška“ od 9.00 Kuřátka, od 10.30 Broučci
24.4.2019 Tanečky Rytmik 15.00 – 15.45 JM 3
25.4.2019 První plavání, odchod z MŠ v 8.30
25.4.2019 ,,Fantoška“ od 9.00 Krtečci, od 10.30 Klokánci
25.4.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
25.4.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
29.4.2019 ,,Fantoška“ od 9.00 Medvídci, od 10.30 Myšičky
29.4.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičk
29.4.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
30.4.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
  • © 2018 All rights reserved.