Akce březen

1.3.2019 Karneval Delfínci po 9.00 hod.
4.3.2019 Návštěva knihovny – Myšičky na 9.00, odchod z MŠ v 8.45
4.3.2019 ,,Muzikoterapie“ pouze předškoláci od 9.00 JM5, 10.15 JM 3
4.3.2019 ESS 8. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
4.3.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
4.3.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
5.3.2019 Solná jeskyně 8. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
5.3.2019 Solná jeskyně 8. lekce Myšičky na 11.00
5.3.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
6.3.2019 Solná jeskyně 8. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
6.3.2019 ESS 10. lekce (poslední) JM 3 Myšičky v 16.00
6.3.2019 Tanečky Rytmik JM 3 15.00 – 15.45
7.3.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
7.3.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
8.3.2019 Návštěva knihovny 8.45 Krtečci, 10.00 Delfínci
11.3.2019 Návštěva knihovny Medvídci v 10.30
11.3.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
11.3.2019 ESS 9. lekce II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
11.3.2019 Keramika Rytmik I. sk. 14.45-15.30, II. sk. 15.40-16.25
12.3.2019 Solná jeskyně 9. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
12.3.2019 Solná jeskyně 9. lekce Myšičky na 11.00
12.3.2019 Technický kroužek JM 3 na budově JM 5 Delfínci 15.45 – 16.30
13.3.2019 Solná jeskyně 9. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
13.3.2019 Tanečky Rytmik 15.00 – 15.45 JM 3
14.3.2019 ,,DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“ 8.00-12.00, 14.30-16.00
14.3.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
14.3.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
18.3.2019 ,,Botanická zahrada“ – pouze Delfínci, odchod z MŠ v 7.5
18.3.2019 ESS 10. lekce (poslední) I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
18.3.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
18.3.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
19.3.2019 Solná jeskyně 10. lekce (poslední)I. skupina Delfínci na 10.00
19.3.2019 Solná jeskyně 10. lekce (poslední) Myšičky na 11.00
19.3.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
20.3.2019 Solná jeskyně 10. lekce (poslední) II. skupina Delfínci na 10.30
20.3.2019 Tanečky Rytmik 15. 00- 15.45 JM 3
21.3.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
21.3.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
25.3.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
25.3.2019 ESS 10. lekce (poslední) II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
25.3.2019 Keramika Rytmik I.sk. 14.45-15.30, II.sk. 15.40-16.25
26.3.2019 Technický kroužek JM 3 na budově JM 5 Delfíci 15.45 – 16.30
27.3.2019 Tanečky Rytmik 15.00 – 15.45 JM 3
27.3.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
28.3.2019 ,,DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“ 8.00-12.00, 14.30-16.00
28.3.2019 Tanečky Rytmik JM 5 14.40-15.25 I.sk, 15.30-16.15 II.sk.
29.3.2019 ,, Pro radost“ – hudební vystoupení v 9.00 MŠ JM 5, v 10.00 JM 3

Akce únor

4.2.2019 ESS 7. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
4.2.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
5.2.2019 Solná jeskyně 5. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
5.2.2019 Solná jeskyně 5. lekce Myšičky na 11.00
5.2.2019 Náhradní tanečky JM 3 15.00 – 15.45
5.2.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
6.2.2019 Solná jeskyně 1. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
6.2.2019 ESS 8. lekce JM 3 Myšičky v 16.00
7.2.2019 SPORTÍK – NÁHRADA JM 3 (oranžová budova) 15.00 – 15.45
7.2.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
11.2.2019 – 15.2.2019 JARNÍ PRÁZDNINY, PROVOZ POUZE NA BUDOVĚ JM 5 (žlutá) – kroužky se nekonají
18.2.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
18.2.2019 ESS 8. lekce II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
18.2.2019 Tanečky Rytmik 15.00 – 15.45 JM 5
19.2.2019 Solná jeskyně 6. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
19.2.2019 Solná jeskyně 6. lekce Myšičky na 11.00
19.2.2019 Technický kroužek JM 5(žlutá budova) 15.45 – 16.30
20.2.2019 Divadlo ,,Pan Tužka a slečna Pastelka“ JM 5 v 9.00, JM 3 v 10.3
20.2.2019 Solná jeskyně 6. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
20.2.2019 ESS 9. lekce JM 3 Myšičky v 16.00
20.2.2019 Tanečky Rytmik 15.00 – 15.45 JM 3
21.2.2019 ,,Karneval“ – Broučci, Klokánci po 9.00
21.2.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
25.2.2019 Muzeum Šlapanice – pouze Delfínci, odchod z MŠ v 9.00
25.2.2019 ,,Botanická zahrada“ – pouze Myšičky, odchod z MŠ v 7.55
25.2.2019 Tanečky Rytmik 15.00 – 15.45 JM 5
25.2.2019 ESS 8. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
25.2.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
26.2.2019 Solná jeskyně 7. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
26.2.2019 Solná jeskyně 7. lekce Myšičky na 11.00
27.2.2019 Solná jeskyně 7. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
27.2.2019 Tanečky Rytmik 15. 00- 15.45 JM 3
28.2.2019 ,,Karneval“ – Krtečci, Medvídci, Myšičky, Kuřátka po 9.00
28.2.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci

Akce leden

3.1.2019 ,,Raneček veselých pohádek“ JM 3 v 9.00, JM 5 v 10.00
3.1.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
7.1.2019 ,,Zimní stopování“ – Hlídka Špilberk, pouze Myšičky odchod z MŠ v 7.55
7.1.2019 ESS 5. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
7.1.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
8.1.2019 Solná jeskyně 1. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
8.1.2019 Solná jeskyně 1. lekce Myšičky na 11.00
8.1.2019 Technický kroužek JM 5 (žlutá budova) 15.45 – 16.30
9.1.2019 Solná jeskyně 1. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
9.1.2019 MÍČE (JM3+JM5) 15.00 – 16.00
9.1.2019 ESS 6. lekce JM 3 Myšičky v 16.00
10.1.2019 SPORTÍK JM 3 (oranžová budova) 15.00 – 15.45
10.1.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
14.1.2019 KERAMIKA I. skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
14.1.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
14.1.2019 TANEČKY JM 5 (žlutá budova) 15.00- 15.45
14.1.2019 ESS 6. lekce II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
15.1.2019 Solná jeskyně 2. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
15.1.2019 Solná jeskyně 2. lekce Myšičky na 11.00
15.1.2019 TANEČKY JM 3 (oranžová budova) 15.45 – 16.30
15.1.2019 KERAMIKA II.skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
16.1.2019 Solná jeskyně 2. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
17.1.2019 KERAMIKA – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 5)
17.1.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
21.1.2019 ESS 6. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
21.1.2019 Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30 Myšičky
22.1.2019 Solná jeskyně 3. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
22.1.2019 Solná jeskyně 3. lekce Myšičky na 11.00
22.1.2019 Technický kroužek JM 5(žlutá budova) 15.45 – 16.30
23.1.2019 Solná jeskyně 3. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
23.1.2019 ESS 7. lekce JM 3 Myšičky v 16.00
23.1.2019 MÍČE (JM3+JM5) 15.00 – 16.00
24.1.2019 SPORTÍK JM 3 (oranžová budova) 15.00 – 15.45
24.1.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci
28.1.2019 KERAMIKA I. skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
28.1.2019 Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30 Myšičky
28.1.2019 TANEČKY JM 5 (žlutá budova) 15.00- 15.45
28.1.2019 ESS 7. lekce II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
29.1.2019 Solná jeskyně 4. lekce I. skupina Delfínci na 10.00
29.1.2019 Solná jeskyně 4. lekce Myšičky na 11.00
29.1.2019 TANEČKY JM 3 (oranžová budova) 15.45 – 16.30
29.1.2019 KERAMIKA II.skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
30.1.2019 Solná jeskyně 4. lekce II. skupina Delfínci na 10.30
31.1.2019 ,,Muzika Anime – Červená Karkulka“ v 9.00 JM 5, v 10.00 JM 3
31.1.2019 KERAMIKA – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 5
31.1.2019 Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30 Delfínci

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

Vážení rodiče, za kolektiv mateřské školy bych Vám velmi ráda popřála klidné prožití Vánočních svátků, mnoho pohody v kruhu nejbližších a v Novém roce 2018 všechno dobré v osobním i profesním životě. Ing. Jana Balášová, ředitelka školy

  • © 2018 All rights reserved.