Zápisy do mateřských škol

Nástup dítěte do mateřské nebo základní školy je důležitým životním zlomem v životě dítěte i rodiče Během našeho života jsou události, na které vzpomínáme celý život, nástup dětí do mateřských nebo základních škol bezpochyby patří k nim. Většina z nás si patrně nepamatuje na okamžik, když nastoupila do mateřské školy, ale určitě si všichni vybavíme alespoň nějaké příběhy.

Pro děti to znamená zásadní změnu, poznají nové kamarády, nové návyky nebo autority.

Pro rodiče se může proměnit styl života nebo zažité stereotypy. A každý z rodičů chce pro své dítě to nejlepší zázemí. To nejlepší pro děti, rodiče i pedagogy chceme i my ve vedení města. Proto již čtvrtým rokem pořádáme semináře pro rodiče budoucích prvňáčků. Snažíme se přehledně informovat a pomoci s veškerými dotazy veřejnosti i pedagogů.

V této nelehké době distančního vzdělávání je rozhodování, jakou školu vybrat, ještě náročnější. I proto jsme pro vás připravili tento Newsletter, ve kterém vás chceme seznámit se všemi důležitými informacemi týkajícímise zápisů do základních i mateřských škol.

Více ke stáhnutí zde.

  • © 2018 All rights reserved.