Rozdělení tříd 2016/2017

 

Třída:                  BROUČCI

Třídní učitelé:     Renata Juránková, Gréta Klimková

 

  Příjmení a jméno
1. Babych Uliana
2. Blaha Matyáš
3. Brzobohatý Michal
4. Bureš Dominik
5. Bůžková Anežka
6. Cimmer Martin
7. Dinh Vu Hoang My
8. Doležal Tobias
9. Gajdová Alena
10. Grygar Vojtěch
11. Hrochová Adéla
12. Jiříkovská Lilien
13. Korbička Martin
14. Kvapilová Eliška
15. Luu Giakhánh
16. Maslová Vanessa
17. Mašín Matyáš
18. Raputová Karolína
19. Sekanina Daniel
20. Skřičková Sabina
21. Šebelová Dominika
22. Šenekl Richard
23. Trávníčková Tereza
24. Troubilová Beata
25. Třísková Ema
26. Urbánek Jaromír
27. Vítek Filip
28. Zemánková Kateřina

 

 

 

Třída:                  DELFÍNI

Třídní učitelé:     Musílková Miluše, Hrazdirová Marcela

 

  Příjmení a jméno
1. Babišová Nela
2. Dolanský Dominik
3. Džundová Helena
4. Feld Tobias
5. Grabec Jan
6. Hájková Sofie
7. Háková Nelly Sofie
8. Hanzlíková Adriana
9. Havlišová Aneta
10. Havlišová Klára
11. Kočí František
12. Konečná Ella
13. Kuba Samuel
14. Kuchta Radim
15. Lengsfeld Matěj
16. Luňáčková Tereza
17. Matyáš Filip
18. Nosová Karolína
19. Noveská Adéla
20. Ondřík Filip
21. Ostřížek Václav
22. Rejzek Josef
23. Rejzková Anna
24. Rejzková Eva
25. Stefanov Svetlin Slaveev
26. Steklá Valerie
27. Trávníčková Zuzana
28. Zapletal Filip

 

 

Třída:                  KLOKÁNCI

Třídní učitelé:     Zdena Raitmajerová, Veronika Plevová

                                  Lenka Gajdová – asistent pedagoga

 

  Příjmení a jméno
1. Árvay Timothy
2. Árvayová Amélie
3. Dinh Cong Dat
4. Gajdová Kateřina
5. Grilj Nicholas
6. Hakenová Alena
7. Hammerová Helena
8. Heneš Tobiáš
9. Holánová Nina
10. Jiříkovská Kristína
11. Kočí Karolína
12. Kolenchis Artemij
13. Kosmáková Pavlína
14. Krejčí Tadeáš
15. Kroupová Viktorie
16. Lang Martin
17. Minarovičová Ema
18. Pham Minh Anh
19. Poláčková Ester
20. Sklenár Jiří
21. Šupa Oliver
22. Těšlíková Johana
23. Thuy Huong Dang
24. Tran Linh Dan
25. Vu Tuong Vy/Verunka
26. Vybíhal Matyáš
27. Zábranský Jaroslav
28. Žouželová Leona

 

 

Třída:                           KRTEČCI

Třídní učitelé:               Michaela Rychlíková, Dagmar Remešová

                                            Petra Nožičková – asistent pedagoga

 

  Příjmení a jméno
1. Andrašší Mattias
2. Augste Agáta
3. Blahůšek Nikolas
4. Hnilicová Barbora
5. Knoblichová Karolína
6. Křičková Valentýna
7. Miketová Helena
8. Mudráková Zuzana
9. Nechvátalová Julie
10. Netrefa Erik
11. Nguyen Anh Tri
12. Nováková Klára
13. Pijáčková Anna
14. Samia Michal
15. Sedláček Jan
16. Sedlák Patrik
17. Setínková Karla
18. Skolek Richard
19. Střelec David
20. Šmajstrlová Nela
21. Šustková Klára
22. Tran Phuong Linh
23. Vaněk Patrik
24. Voldřichová Hana
25. Vozafová Mia
26. Zdražil Martin
27. Zdražilová Adriana
28. Zelinka Miroslav

 

 

 

Třída:                  KUŘÁTKA

Třídní učitelé:     Barbara Kvačková, Ing. Jana Balášová

                                  Marika Hrazdirová – asistent pedagoga

                  

  Příjmení a jméno
1. Bant Ondřej
2. Bočková Eliška
3. Brunclíková Eliška Jana
4. Bugner  Lukáš
5. Džundová Katarína
6. Fendrich Maxmilián
7. Hanko Martin
8. Keberlová Luisa
9. Klimeš Adam
10. Kokeš Ondřej
11. Kubíčková Julie
12. Kučerňáková Tereza
13. Lapčíková Lillien
14. Laušová Tereza
15. Lolková Šárka
16. Medina Ester
17. Nevídal Filip
18. Nosová Šárka
19. Rafajová Anežka
20. Šabatová Julie
21. Švejda Adam
22. Treu Matyáš
23. Vích David
24. Žďárská Nikol
25. Žižka Petr

 

 

 

Třída:                  MEDVÍDCI

Třídní učitelé:     Mgr. Michaela Nežerková, Mgr. Andrea Fabíková

                                  Ludmila Bartíková – asistent pedagoga

 

  Příjmení a jméno
1. Bičan Tomáš
2. Cacková Zuzana
3. Cenek Štěpán
4. Fellmayer Jakub
5. Fruhwirt František
6. Halili Dominik
7. Holubová Julie
8. Jaroščáková Sofie Anna
9. Knotek Matěj
10. Langar David
11. Langer Vladimír
12. Le Vanessa
13. Malíková Terezie
14. Metelka Lukáš
15. Mináriková Natálie
16 Nemochovská Vendula
17. Odehnal Dominik
18. Pešlová Viktorie
19. Petřík David
20. Vačkář Bohumil
21. Valehrach Martin
22. Vašíčková Klára
23. Vavrdová Eliška
24. Víchová Martina
25. Vodičková Sabrina
26. Žák Lukáš
27. Ždánská Terezie
28. Židlová Klaudie

 

 

 

Třída:                  MYŠIČKY

Třídní učitelé:     Bc. Olga Keberlová, Radmila Odehnalová

 

  Příjmení a jméno
1. Adam Vít
2. Augste Anita
3. Baláš Miroslav
4. Bartošová Klára
5. Dinh Anh Khoa Martin
6. Elisová Tereza
7. Ertlová Veronika
8. Francálek Vojtěch
9. Fujcik David
10. Havránková Zuzana
11. Hnilicová Viktorie
12. Kaleta František
13. Kralčáková Emma
14. Křipač Tomáš
15. Křižka David
16. Lhota Max
17. Malík Vojtěch
18. Maňas Jan
19. Matušková Kateřina
20. Nekache Lukman
21. Nguyen Duc Kien – Kevin
22. Novák Josef
23. Skotáková Simona
24. Suchanová Natálie
25. Svoboda Tomáš
26. Tesařík Adam
27. Wiesmannová Julie
28. Žák Adam
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.