Rozdělení tříd 2017/2018

Třída:                   KUŘÁTKA

Třídní učitelé:      Barbara Kvačková, Ing. Jana Balášová

                                    Marika Sladká – asistent pedagoga

                   

Příjmení a jméno dítěte
Bočková Eliška
Brunclíková Eliška Jana
Bugner Lukáš
Džundová Katarína
Florianová Elen
Franková Emily
Hynk Vojtěch
Kalus Tobiáš
Kubíčková Julie
Lapčíková Lillien
Laušová Tereza
Lolek Jáchym
Loub Matyáš
Medina Ester
Nevídal Filip
Nos Aleš
Svoboda Sebastian
Šabatová Julie
Šoltysová Adéla
Šupková Alžběta
Švejda Adam
Treu Matyáš
Vašek Adam
Žďárská Nikol

Třída:                   BROUČCI

Třídní učitelé:      Renata Juránková, Michaela Rychlíková

                                   Hana Báňová – asistent pedagoga

                             

 

Příjmení a jméno dítěte

 

Adamcová Anna
Babych Uliana
Bezděková Sára
Blažková Barbora
Brzobohatý Michal
Dinh Vu Hoang My
Faltýnková Jana
Joura Jakub
Jiříkovská Lilien
Kočí Tomáš
Kopecký Daniel
Kuchta Jakub
Mašín Matyáš
Medina Andrea
Nguyen Petr
Pejtová Ivana
Pekárková Andrea
Sekanina Daniel
Šeneklová Andrea
Šufliarská Natália
Trávníčková Tereza
Třísková Ema
Urbánek Jaromír
Vítek Filip
Voldřichová Monika
Zavřelová Julie

Třída:                   KLOKÁNCI

Třídní učitelé:      Zdena Raitmajerová, Veronika Plevová

                                   Zdeňka Valová – asistent pedagoga

 

Příjmení a jméno dítěte
Árvay Timothy
Árvayová Amélie
Brynyak Emilia
Cibulák Dominik
Cupáková Barbora
Černá Aneta
Dinh Cong Dat David
Gajdová Alena
Hemalová Ema
Heneš Tobiáš
Hutr Josef
Chladil Šimon
Kolenchis Artemij
Kosmáková Pavlína
Krejčí Tadeáš
Kroupová Viktorie
Matúšová Karolína
Minarovičová Ema
Moltašová Laura
Novotný David
Novotný Jan
Pavloušek Dominik
Poláčková Ester
Skývová Zoe IVP
Těšlíková Dora
Thien An Phung
Tran Linh Dan Linda
Veselá Valerie

Třída:                   DELFÍNCI

Třídní učitelé:      Musílková Miluše, Vondrová Hana

 

Příjmení a jméno dítěte
Bant Ondřej
Blaha Matyáš
Bureš Dominik
Bůžková Anežka
Cimmer Martin
Dinh Anh Khoa Martin
Dvořáková Kristýna
Fendrich Maxmilián
Grygar Vojtěch
Hakenová Alena
Hanko Martin
Hanzlíková Adriana
Kokeš Ondřej
Kvapilová Eliška
Lolková Šárka
Luu Giakhánh
Maslová Vanessa
Ngoc Anh Phung
Nosová Šárka
Rafajová Anežka
Raputová Karolína
Skřičková Sabina
Šebelová Dominika
Šenekl Richard
Troubilová Beata
Tue Nhi Nguyen
Vích David
Zemánková Kateřina

Třída:                   MEDVÍDCI

Třídní učitelé:      Mgr. Michaela Nežerková, Ing. Denisa Růžičková,

                                   Bc. Petra Nožičková – asistent pedagoga

 

 

Příjmení a jméno dítěte

 

Bičan Tomáš
Brabencová Kristýna
Fellmayer Jakub
Francálek Václav
Fruhwirtová Ela
Jaroščáková Sofie Anna
Knotek Jan
Kříček Viktor
Malíková Terezie
Maňas Jakub
Mauer Daniel
Metelková Eliška
Mudráková Veronika
Nemochovská Vendula
Nguyen Ngoc Quynh Chi
Otepková Eliška
Pěničková Soňa
Pešlová Viktorie
Petřík David
Suchanová Terezie
Továrek Jan
Třešková Anežka
Vavrdová Eliška
Wiesmannová Silvie
Zmund Lukáš
Žák Lukáš
Židla Kristián

Třída:                             KRTEČCI

Třídní učitelé:                Gréta Klimková, Ing. Tereza Treu, Ph. D.

                                                

 

Příjmení a jméno dítěte

 

Adamec Jakub
Bartíková Isabela
Blahůšek Nikolas
Dang Xuang Hung
Dobčák Marek
Doleželová Olga
Foučková Anna
Fryčová Nikol
Míčová Nela
Hnilicová Barbora
Karmazínová Karolína
Knoblichová Karolína
Krytinářová Eliška
Křičková Valentýna
Kupka Alex
Matýšková Karolína
Nimrichter Kristýna
Nováková Klára
Ostrovský David
Popovič Matěj
Růžičková Veronika
Sedlák Patrik
Setínková Karla
Škaroupková Klára
Šmajstrlová Nela
Vaněk Patrik
Vašíčková Klára
Žáková Daniela

Třída:                   MYŠIČKY

Třídní učitelé:      Bc. Olga Keberlová, Radmila Odehnalová

                                   Hana Hrdá – asistent pedagoga

 

Příjmení a jméno dítěte

 

Baláš Miroslav
Cacková Zuzana
Cenek Štěpán
Ertlová Veronika
Fruhwirt František
Halili Dominik
Holubová Julie
Knotek Matěj
Langer Vladimír
Metelka Lukáš
Odehnal Dominik
Skolek Richard
Svoboda Tomáš
Šustková Klára
Tazberiková Nela
Thu Huyen Le
Tokárová Zuzana
Vačkář Bohumil
Valehrach Martin
Víchová Martina
Vodičková Sabrina
Vozafová Mia
Wiesmannová Julie
Zdražilová Adriana
Žák Adam
Ždánská Terezie
Židlová Klaudie
Žličař Dominik

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.