Upozornění na změnu data!

27.6. SCHŮZKA S NOVÝMI RODIČI 16.30 SÁL STARÉ RADNICE PŘEMYSLOVO NÁM. 
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Upozornění na změnu data!

Upozornění pro rodiče!!!

!!!UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE !!!

Připomínám přerušení trvalých příkazů k platbám školného na prázdninové měsíce!!

V měsíci červenci a srpnu se neplatí školné trvalým příkazem z bankovních účtů!!!!

—————————————————

Školné na prázdniny se platí v hotovosti !!!

12.6. a 13.6. 2017    8,00 – 16.00 hod.

částka 250.-Kč

v kanceláři účetní

/žlutá budova-vchod z rampy/

—————————————————-

Trvalý příkaz na platby školného

od září 2017  musí být nastaven tak, aby částka

odcházela 3.den v měsíci z vašeho účtu !!!

 PŘEDŠKOLÁCI ŠKOLNÉ NEPLATÍ !!

 

 

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Upozornění pro rodiče!!!

Rozloučení s předškoláky

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozloučení s předškoláky

Upozornění pro rodiče dětí ze Základní a mateřské školy, Jihomoravské nám. 2 a Základní a mateřské školy, Přemyslovo nám. 1:

Prázdninový provoz bude zajištěn v době od 21. srpna do 1. září 2017.

 Termín pro přijetí dětí na dobu letních prázdnin do naší mateřské školy je 12-16. června 2017

 S sebou nutno přinést:

  • vlastní žádost o přijetí k výchově a vzdělávání /vzor na zde/
  • kopii evidenční listu z vaší MŠ
  • kopii zmocnění

 

Platba za výchovu a vzdělávání je Kč 250,-.

Školné se hradí na celou dobu provozu a při nepřítomnosti se nevrací.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Upozornění pro rodiče dětí ze Základní a mateřské školy, Jihomoravské nám. 2 a Základní a mateřské školy, Přemyslovo nám. 1:

Letní prázdniny

Upozornění pro rodiče dětí z Mateřské školy Brno,  Jihomoravské náměstí 5/3:


Vyzvědněte si, prosím, přihlášky pro přijetí dětí v době letních prázdnin do Základní a mateřské školy, Jihomoravské nám. 2 ve vaší třídě – máme je k dispozici.

Prázdninový provoz v Mateřské škole, Jihomoravské nám. 4 bude probíhat ve dnech  3. – 14. července tohoto roku

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letní prázdniny

Přihlášky na rok 2016/2017

Vydávání přihlášek pro následující školní rok 2017/2018 proběhne od 18. dubna do 14. května 2017 v elektronickém systému na webové této adrese.

Sběr přihlášek následuje dne 15. a 16. května tohoto roku v ředitelně školy v době od 10,00 do 12,00 a od 13,00 do 16,00 hodin.

Po celou výše uvedenou dobu mohou rodiče monitorovat přijímací řízení jejich dětí na výše uvedené internetové adrese.

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přihlášky na rok 2016/2017

Plakátek – Den otevřených dveří

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plakátek – Den otevřených dveří

Mrkvová a cibulová kuchařka

Kuchařku si můžete stáhnout zde

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mrkvová a cibulová kuchařka

Výsledky OLYMPIÁDY 2016

Výsledky sportovní olympiády předškolních dětí 
11. 5. 2016 Brno – Slatina

Hod tenisovým míčkem – DÍVKY

Číslo Jméno dítěte Délka v m Mateřská škola
1. pok 2. pok
Fenclová Eliška 6,72 7,66 Zengrova
Školáková Klára 5,51 6,36 Zengrova
Tkadlčíková Elianka 5,22 4,47 Zengrova
Nováková Anna 5,00 3,95 Trnkova
Šebestová Anna 4,95 3,10 Trnkova
Horčicová Tereza 8,31 7,14 JM 3
Eliška Turčanová 6,68 7,55 JM 3
Janoušková  Josefína 7,55 8,15 Rozmarýnová
Dostálová Laura 7,62 8,40 Rozmarýnová
Kazdová Lili 4,00 7,36 Rozmarýnová
Plná Barbora 9,10 10,00 Šromova
Novotná Adéla 7,53 3,55 Šromova
Králová Elizabet 7,46 7,53 Šromova
Chrastilová Lucka 10,30 10,75 Studánka
Janatková Nikola 11,62 10,85 Labská
Hladišová Simona 6,78 5,70 Labská
Mrázová Dominika 9,60 9,75 Hudcova
Lacinová Barbora 7,25 5,35 Hudcova
Veselá Veronika 6,40 5,45 Hudcova
Darebníková Ella 6,65 6,90 Úvoz
Kučerová Tereza 8,20 7,20 V Újezdech
Komůrková 7,21 7,60 V Újezdech
Ryzá Barbora 6,52 7,50 Švermova
Neterderová Aneta 7,60 8,92 Hlinky
Lachová Petra 5,10 7,34 Hlinky
Matýsková Linda 5,51 2,38 Mazourova
Wojtunová Apolena 7,60 9,97 Mazourova
Urbánková Valerie 6,42 7,60 Mazourova
Fliglová Klára 7,62 10,50 JM 5
Vitouchová Amálie 4,42 4,45 JM 5
Rejzková Anna 6,20 3,19 JM 5
Rejzková Eva 4,21 5,65

 Hod tenisovým míčkem – CHLAPCI

Číslo Jméno dítěte Délka v m Mateřská škola
1. pok 2. pok
Ščerbej Pavel 14,40 11,55 JM5
Džunda Petr 10,30 9,20 JM5
Kubík Tomáš 16,55 13,57 JM5
Merta Kryštof 9,35 8,73 Trnkova
Shaker Damien 6,10 3,45 Trnkova
Mach Petr 6,90 7,12 Trnkova
Brtník Jakub 15,44 13,29 Labská
Musil Jakub 6,51 8,90 Labská
Kolář Jakub 6,03 3,05 Mazourova
Červený Jan 6,50 6,00 Mazourova
Sukop Jakub 8,70 8,60 Rozmarýnova
Frídl Dimitrios 5,90 4,20 Rozmarýnova
Procházka Lukáš 3,10 2,50 Rozmarýnova
Mainuš Kryštof 19,00 16,40 Studánka
Jelínek Denis 14,65 15,00 Studánka
Vaněk Štěpán 6,80 4,80 Studánka
Ostrý Filip 5,55 4,80 JM 2
Zámečník Nikolas 9,70 7,25 JM 2
Starycha Oliver 5,66 5,00 Zengrova
Ivan Bruno 7,35 5,83 Zengrova
Bukovjan Jonáš 15,25 14,80 Hudcova
Tichý Filip 11,80 13,35 Hudcova
Trnka Jonáš 10,10 9,00 Hudcova
Tribula Šimon 13,60 11,00 Úvoz
Barák Jakub 14,90 13,70 Úvoz
Brandstetter Štěpán 15,00 14,30 V Újezdech
Žůrek Kryštof 9,90 8,85 V Újezdech
Krejčí Václav 12,00 8,80 V Újezdech
Ondřík Filip 14,49 14,25 JM 3
Winzor Max 6,35 5,90 JM 3
Křížka David 5,20 5,58 JM 3
Hruška Filip 10,00 11,00 Holásecká
Hudeček Albert 11,20 9,90 Holásecká
Nečas Jan 9,10 7,34 Holásecká
Bejček Zdeněk 10,95 14,05 Švermova
Černý Tomáš 9,55 9,06 Švermova
Gistr Jakub 2,70 8,00 Švermova
Zatloukal Jaroslav 7,00 6,21 Hlinky
Rotter Denis 6,60 8,9 Hlinky
Touzia Adam Ben 8,10 5,5 Šromova
Pohl Šimon 13,90 10 Šromova
Motal Martin 5,23 8,70 Šromova
Slívko Adam 9,97 9,48 Jana Broskvy
Brejcha Šimon 8,21 8,90 Jana Broskvy
Brázdil Denis 5,36 6,00 Jana Broskvy

Běh z vysokého startu – DÍVKY

Číslo Jméno dítěte Čas v s Mateřská škola
1. pok 2. pok
Šoltésová Elen 4,86 4,96 Labská
Valoušková Eliška 4,94 4,53 Labská
Blatná Klárka 4,43 4,19 Trnkova
Čepeláková Kristina Anna 4,72 4,78 Trnkova
Demian Nikolette 5,06 4,81 Trnkova
Krmíčková Anna 4,59 4,46 Zengrova
Šujanová Rozálie 4,13 4,43 Zengrova
Koukalová Nala 5,03 4,94 Zengrova
Jirušková Vendula 5,20 5,02 JM 2
Lapčíková Leontýna 4,27 4,28 JM 2
Urbánková Ella 4,91 5,06 Hlinky
Šafaříková Ema 5,11 5,06 Hlinky
Kotecká Karolína 4,86 5,06 Rozmarýnová
Malinová Anna 5,20 4,60 Rozmarýnová
Krejčí Sofie 4,70 4,45 Rozmarýnová
Kružíková Štěpánka 5,05 4,97 Studánka
Toušková Helenka 5,36 5,58 Studánka
Jančíová Ela 4,51 4,82 Hudcova
Vyhňáková Marie 5,01 4,67 Hudcova
Hladíková Terezie 4,75 4,92 Hudcova
Kořínková Simona 4,32 4,24 Úvoz
Macková Veronika 5,46 4,48 Šromova
Macková Michaela 4,51 4,93 Šromova
Válková Veronika 4,76 5,19 Šromova
Smetáková Tereza 5,00 4,87 Jana Broskvy
Ostřížková Barbora 4,72 4,66 JM 5
Treu Sofie 4,46 4,82 JM 5
Vávrová Ellen 4,69 4,56 JM 5
Brabcová Lucie 4,37 4,46 V Újezdech
Kovaříková Linda 4,86 5,18 V Újezdech
Sýkorová Magdaléna 5,56 5,40 V Újezdech
Černá Petra 4,63 4,65 Holásecká
Niedermeierová Nelli 4,13 4,87 Holásecká
Sázavská Eliška 4,35 4,57 Holásecká
Čejková Barbora 5,14 5,51 Švermova
Beranová Kristýna 5,40 5,21 Švermova
Ševelová Karolína 4,96 5,12 Mazourova
Makanová Natálie 4,65 4,53 Mazourova
Marešová Agáta 5,04 4,88 Mazourova
Dinh Vu Hoang Wane 4,42 4,37 JM 3
Keberlová Zuzana 4,50 4,50 JM 3
Vernerová Viktorie 4,08 4,26 JM 3

Běh z vysokého startu – CHLAPCI

Číslo Jméno dítěte Čas v s Mateřská škola
1. pok 2. pok
Ondra Tomáš 4,60 4,43 Hudcova
Šupler Ondřej 4,62 4,70 Hudcova
Radkovský Václav 5,12 4,82 Hudcova
Jelínek Šimon 4,81 4,26 JM 2
Strádal Dominik 5,08 4,45 Labská
Chytka Václav 5,85 5,58 Labská
Mauleon Marion 4,68 4,64 Rozmarýnová
Kalina Martin 4,94 4,87 Rozmarýnová
Lorenc Alex 5,36 5,01 Rozmarýnová
Hladůvka Michal 4,75 4,58 Hlinky
Matula Samuel 4,34 4,36 Hlinky
Tillhon Tomáš 4,19 4,84 Hlinky
Hron Lukáš 4,54 4,70 V Újezdech
Kadlec Adam 4,80 5,03 V Újezdech
Ondrášek Sebastián 5,30 5,40 V Újezdech
Vondráček Tomáš 4,98 4,62 Zengrova
Vondráček Robert 4,40 4,55 Zengrova
Vojta Damián 4,83 5,19 Zengrova
Heřman David 4,36 4,56 Úvoz
Blaška Pavel 4,82 5,16 Úvoz
Stejskal Robert 4,59 4,51 Studánka
Gurný Jakub 5,23 5,02 Studánka
Štěpánek Vendelín 4,85 4,9 Studánka
Kučera Dominik 3,89 3,94 JM 5
Lauš Jan 5,22 5,28 JM 5
Horňák Daniel 4,39 4,76 JM 5
Střelec Lukáš 4,63 4,56 JM 3
Fibinger Nicolas 4,90 4,88 JM 3
Hűbel Marek 4,16 4,01 JM 3
Florián Matěj 4,16 4,30 Holásecká
Gupta Anish 4,58 4,50 Holásecká
Sadílek David 4,90 4,65 Holásecká
Holeček Tomáš 4,86 4,67 Švermova
Pospíšil Marek 4,63 4,85 Švermova
Slouka Dominik 4,80 4,61 Švermova
Sedlář Michal 5,18 4,61 Mazourova
Marek Oliver 4,61 4,69 Mazourova
Štor Matias 4,61 4,72 Mazourova
Kleis David 4,50 4,87 Trnkova
Tkaný Adam 4,40 4,16 Trnkova
Šoukal Vojtěch 4,72 4,53 Trnkova
Bőhm Radim 4,63 4,16 Šromova
Rajnoha Michal 4,66 4,52 Šromova
Matěj Vašek 5,24 5,06 Jana Broskvy
Jakub Vodička 4,20 5,00 Jana Broskvy

Skok z místa – DÍVKY

Číslo Jméno dítěte Délka v cm Mateřská škola
1. pok 2. pok
Fuchsová Helena 112 108 Úvoz
Kořínková Denisa 115 115 Úvoz
Šustková Alice 98 106 Trnkova
Vodičková Markéta 97 109 Trnkova
Suparičová Anna 98 96 Trnkova
Janská Jindřiška 102 100 Labská
Juhászová Lucie 90 94 Labská
Turečková Kateřina 104 109 Hlinky
Polachová Angela 98 92 Hlinky
Nohelová Lucka 83 80 Studánka
Brandštetrová Sára 109 122 Studánka
Chovancová Markéta 105 106 V Újezdech
Horňáková M 105 105 V Újezdech
Hudáková Carin 102 106 V Újezdech
Kružíková Lucie 118 123 Zengrova
Mífková Lea 135 142 Zengrova
Gottvaldová Aneta 116 108 JM 2
Dohnalová Lucie 124 124 Holásecká
Rubinková Lucie 122 130 Holásecká
Urbančíková Vendula 124 126 Holásecká
Aufová Mia 111 117 JM 5
Lolková Gabriela 127 126 JM 5
Keberlová Nina 110 100 JM 5
Ryšková Linda 118 124 Rozmarýnová
Malenovská Eliška 124 116 Rozmarýnová
Pyšíková Marie 102 104 Rozmarýnová
Petříková Barbora 93 110 JM 3
Tranová Linh 119 104 JM 3
Švarcová Ester 127 125 JM 3
Jestříbková Eva 104 102 Hudcova
Hráčková Veronika 110 110 Hudcova
Uhrová Elen 104 115 Hudcova
Grundová Zita 118 118 Mazourova
Doležalová Marie 101 112 Mazourova
Pechurová Sofie 103 97 Mazourova
Varačková Adriana 124 115 Šromova
Gargošová Nela 132 121 Šromova
Ištvánová Elen 104 138 Šromova

Skok z místa – CHLAPCI

Číslo Jméno dítěte Délka v cm Mateřská škola
1. pok 2. pok
Kepák Jirka 102 122 JM 2
Čechovský Marek 120 128 JM 2
Svoboda Jan 104 103 Hlinky
Andrášek Tomáš 112 100 Hlinky
Klímek Dominik 126 129 Trnkova
Zachoval Matěj 95 101 Trnkova
Ohniště Daniel 139 145 Labská
Doskočil Jakub 122 124 Labská
Vala Ludvík 116 104 Labská
Křivánek Kryštof 103 102 Rozmarýnová
Souček Lukáš 109 114 Rozmarýnová
Přikryl Jan 101 99 Rozmarýnová
Stejskal Marrek 121 130 Studánka
Jiřík Michal 123 92 Studánka
Pokorný Matěj 106 105 Studánka
Drlík Vojtěch 116 108 V Újezdech
Sívek Petr 108 104 V Újezdech
Krištof Jan 100 101 V Újezdech
Julínek Martin 85 74 Zengrova
Mendel Patrik 116 122 Zengrova
Šiške Petr 123 113 Úvoz
Kocholl Filip 110 107 Mazourova
Jedlička Josef 108 107 Mazourova
Heřmanský Marek 120 120 JM 5
Ondráček Jáchym 125 122 JM 5
Ledahudec Šimon 129 134 JM 5
Florián Jakubj 105 111 Holásecká
Šivec Marek 97 108 Holásecká
Čurda Antonín 131 97 Hudcova
Chini Samuel 87 90 Hudcova
Dostalík Matěj 112 112 Hudcova
Jandek Robin 132 118 Švermova
Patsch Michal 130 124 Švermova
Trčka Jan 84 85 Šromova
Štrublík Simon 105 115 Šromova
Šutera Vítězslav 87 95 Šromova
Pličanič Erik 114 98 JM 3
Růžička Jan 95 104 JM 3
Šálovský Milan 114 97 JM 3
Foral Lucián 116 80 Jana Broskvy
Führich Tomáš 110 106 Jana Broskvy
Velčev Alex 140 143 JM 2
Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky OLYMPIÁDY 2016

Vypouštění balónků

pro jednodušší prohlížená této galerie přejděte na tento odkaz

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vypouštění balónků