Kalendář akcí únor

Datum Akce
1.2. Solná jeskyně 1. lekce Delfínci na 10.30
1.2. SPORTÍK (oranžová budova) 15.45 – 16.30     
1.2. Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30  Delfínci
5.- 9.2. JARNÍ PRÁZDNINY –  PROVOZ OMEZEN, KROUŽKY SE NEKONAJÍ
12.2. KERAMIKA I.skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
12.2. Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30  Myšičky
12.2. ESS 8. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
13.2. Solná jeskyně 5. lekce  děti z MŠ JM 3 + JM5  na 10.00
13.2. Solná jeskyně 6. lekce Delfínci na 11.00
13.2. Návštěva knihovny – Medvídci v 10.30
13.2. KERAMIKA II.skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
13.2. Technický kroužek (oranžová budova) 15.45 – 16.45
14.2. Solná jeskyně 5. lekce Myšičky na 11.00
14.2. ,,Pohádka pro tři a jedno prasátko“ JM 3 v 9.00, JM 5 v 10.00
14.2. ESS 8. lekce I. skupina Myšičky v 16.00
14.2. ESS 9. lekce II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
14.2. KERAMIKA – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 5)
15.2. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  V MŠ 8.00 -12.00, 14.00 -16.00
15.2. SPORTÍK (oranžová budova) 15.45 – 16.30     
15.2. Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30  Delfínci
16.2. „TŘÍDNÍ KARNEVAL“ – Kuřátka, Broučci, Delfínci, Klokánci po 9.00
19.2. Angličtina MŠ JM 3 14.45 – 15.30  Myšičky   
19.2. TANEČKY (žlutá budova)  15.45 – 16.30  Kuřátka
20.2. Solná jeskyně 6. lekce  děti z MŠ JM 3 + JM5  na 10.00
20.2. Solná jeskyně 7. lekce Delfínci na 11.00
20.2. Technický kroužek (žlutá budova) 15.45 – 16.45
20.2. TANEČKY (oranžová budova)  15.45 – 16.30 Medvídci
21.2. Solná jeskyně 7. lekce  děti z MŠ JM 3 + JM5  na 10.00
21.2. Solná jeskyně 6. lekce Myšičky na 11.00
21.2. MÍČE (JM3+JM5)  15.00 – 16.00
21.2. ESS 7. lekce II. skupina Myšičky v 16.00
22.2. ,,TŘÍDNÍ KARNEVAL“ – Krtečci, Medvídci po 9.00
22.2. Solná jeskyně 7. lekce Myšičky na 10.30
22.2. SPORTÍK (žlutá budova) 15.00 – 15.45
22.2. Angličtina MŠ JM 5 15.45 – 16.30  Delfínci 
23.2. ,,TŘÍDNÍ KARNEVAL“ – Myšičky po 9,00
26.2. KERAMIKA I.skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
26.2. Angličtina MŠ JM 3 15.45 – 16.30  Myšičky
26.2. ESS 9. lekce I. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
27.2. Solná jeskyně 8. lekce  děti z MŠ JM 3 + JM5  na 10.00
27.2. Solná jeskyně 8. lekce Delfínci na 11.00
27.2 KERAMIKA II.skupina – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 3)
27.2. Technický kroužek (oranžová budova) 15.45 – 16.45
28.2. Solná jeskyně 8. lekce Myšičky na 11.00
28.2. ESS 9. lekce I. skupina Myšičky v 16.00
28.2. ESS 10. lekce II. skupina Delfínci +Klokánci v 16.00
28.2 KERAMIKA – 14.45 – 15.45 (děti z MŠ JM 5)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář akcí, Nástěnka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.