Nové fotografie na rajčeti

Vážení rodiče,

na serveru rajče.cz (odkaz zde) jsou nahrány nové fotogarfie. Váš Admin

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové fotografie na rajčeti

Rozdělení tříd 2016/2017

 

Třída:                  BROUČCI

Třídní učitelé:     Renata Juránková, Gréta Klimková

 

  Příjmení a jméno
1. Babych Uliana
2. Blaha Matyáš
3. Brzobohatý Michal
4. Bureš Dominik
5. Bůžková Anežka
6. Cimmer Martin
7. Dinh Vu Hoang My
8. Doležal Tobias
9. Gajdová Alena
10. Grygar Vojtěch
11. Hrochová Adéla
12. Jiříkovská Lilien
13. Korbička Martin
14. Kvapilová Eliška
15. Luu Giakhánh
16. Maslová Vanessa
17. Mašín Matyáš
18. Raputová Karolína
19. Sekanina Daniel
20. Skřičková Sabina
21. Šebelová Dominika
22. Šenekl Richard
23. Trávníčková Tereza
24. Troubilová Beata
25. Třísková Ema
26. Urbánek Jaromír
27. Vítek Filip
28. Zemánková Kateřina

 

 

 

Třída:                  DELFÍNI

Třídní učitelé:     Musílková Miluše, Hrazdirová Marcela

 

  Příjmení a jméno
1. Babišová Nela
2. Dolanský Dominik
3. Džundová Helena
4. Feld Tobias
5. Grabec Jan
6. Hájková Sofie
7. Háková Nelly Sofie
8. Hanzlíková Adriana
9. Havlišová Aneta
10. Havlišová Klára
11. Kočí František
12. Konečná Ella
13. Kuba Samuel
14. Kuchta Radim
15. Lengsfeld Matěj
16. Luňáčková Tereza
17. Matyáš Filip
18. Nosová Karolína
19. Noveská Adéla
20. Ondřík Filip
21. Ostřížek Václav
22. Rejzek Josef
23. Rejzková Anna
24. Rejzková Eva
25. Stefanov Svetlin Slaveev
26. Steklá Valerie
27. Trávníčková Zuzana
28. Zapletal Filip

 

 

Třída:                  KLOKÁNCI

Třídní učitelé:     Zdena Raitmajerová, Veronika Plevová

                                  Lenka Gajdová – asistent pedagoga

 

  Příjmení a jméno
1. Árvay Timothy
2. Árvayová Amélie
3. Dinh Cong Dat
4. Gajdová Kateřina
5. Grilj Nicholas
6. Hakenová Alena
7. Hammerová Helena
8. Heneš Tobiáš
9. Holánová Nina
10. Jiříkovská Kristína
11. Kočí Karolína
12. Kolenchis Artemij
13. Kosmáková Pavlína
14. Krejčí Tadeáš
15. Kroupová Viktorie
16. Lang Martin
17. Minarovičová Ema
18. Pham Minh Anh
19. Poláčková Ester
20. Sklenár Jiří
21. Šupa Oliver
22. Těšlíková Johana
23. Thuy Huong Dang
24. Tran Linh Dan
25. Vu Tuong Vy/Verunka
26. Vybíhal Matyáš
27. Zábranský Jaroslav
28. Žouželová Leona

 

 

Třída:                           KRTEČCI

Třídní učitelé:               Michaela Rychlíková, Dagmar Remešová

                                            Petra Nožičková – asistent pedagoga

 

  Příjmení a jméno
1. Andrašší Mattias
2. Augste Agáta
3. Blahůšek Nikolas
4. Hnilicová Barbora
5. Knoblichová Karolína
6. Křičková Valentýna
7. Miketová Helena
8. Mudráková Zuzana
9. Nechvátalová Julie
10. Netrefa Erik
11. Nguyen Anh Tri
12. Nováková Klára
13. Pijáčková Anna
14. Samia Michal
15. Sedláček Jan
16. Sedlák Patrik
17. Setínková Karla
18. Skolek Richard
19. Střelec David
20. Šmajstrlová Nela
21. Šustková Klára
22. Tran Phuong Linh
23. Vaněk Patrik
24. Voldřichová Hana
25. Vozafová Mia
26. Zdražil Martin
27. Zdražilová Adriana
28. Zelinka Miroslav

 

 

 

Třída:                  KUŘÁTKA

Třídní učitelé:     Barbara Kvačková, Ing. Jana Balášová

                                  Marika Hrazdirová – asistent pedagoga

                  

  Příjmení a jméno
1. Bant Ondřej
2. Bočková Eliška
3. Brunclíková Eliška Jana
4. Bugner  Lukáš
5. Džundová Katarína
6. Fendrich Maxmilián
7. Hanko Martin
8. Keberlová Luisa
9. Klimeš Adam
10. Kokeš Ondřej
11. Kubíčková Julie
12. Kučerňáková Tereza
13. Lapčíková Lillien
14. Laušová Tereza
15. Lolková Šárka
16. Medina Ester
17. Nevídal Filip
18. Nosová Šárka
19. Rafajová Anežka
20. Šabatová Julie
21. Švejda Adam
22. Treu Matyáš
23. Vích David
24. Žďárská Nikol
25. Žižka Petr

 

 

 

Třída:                  MEDVÍDCI

Třídní učitelé:     Mgr. Michaela Nežerková, Mgr. Andrea Fabíková

                                  Ludmila Bartíková – asistent pedagoga

 

  Příjmení a jméno
1. Bičan Tomáš
2. Cacková Zuzana
3. Cenek Štěpán
4. Fellmayer Jakub
5. Fruhwirt František
6. Halili Dominik
7. Holubová Julie
8. Jaroščáková Sofie Anna
9. Knotek Matěj
10. Langar David
11. Langer Vladimír
12. Le Vanessa
13. Malíková Terezie
14. Metelka Lukáš
15. Mináriková Natálie
16 Nemochovská Vendula
17. Odehnal Dominik
18. Pešlová Viktorie
19. Petřík David
20. Vačkář Bohumil
21. Valehrach Martin
22. Vašíčková Klára
23. Vavrdová Eliška
24. Víchová Martina
25. Vodičková Sabrina
26. Žák Lukáš
27. Ždánská Terezie
28. Židlová Klaudie

 

 

 

Třída:                  MYŠIČKY

Třídní učitelé:     Bc. Olga Keberlová, Radmila Odehnalová

 

  Příjmení a jméno
1. Adam Vít
2. Augste Anita
3. Baláš Miroslav
4. Bartošová Klára
5. Dinh Anh Khoa Martin
6. Elisová Tereza
7. Ertlová Veronika
8. Francálek Vojtěch
9. Fujcik David
10. Havránková Zuzana
11. Hnilicová Viktorie
12. Kaleta František
13. Kralčáková Emma
14. Křipač Tomáš
15. Křižka David
16. Lhota Max
17. Malík Vojtěch
18. Maňas Jan
19. Matušková Kateřina
20. Nekache Lukman
21. Nguyen Duc Kien – Kevin
22. Novák Josef
23. Skotáková Simona
24. Suchanová Natálie
25. Svoboda Tomáš
26. Tesařík Adam
27. Wiesmannová Julie
28. Žák Adam
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozdělení tříd 2016/2017

Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ

Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole

Podle § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění,

stanovuji výši úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2016/2017

takto:


CELODENNÍ DOCHÁZKA DÍTĚTE
DO MATEŘSKÉ ŠKOLY KČ 500,-

 

V Brně dne 30. 6. 2016
Ing. Jana Balášová

ředitelka školy

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ

Jídelníček na měsíc Červenec

Zde si můžete stáhnout jídelníček na měsíc červenec 🙂

 

file-page1

alergeny

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jídelníček na měsíc Červenec

Upozornění pro rodiče dětí ze Základní školy a mateřské školy, Jihomoravské nám. 2:

Upozornění pro rodiče dětí ze Základní školy a mateřské školy, Jihomoravské nám. 2:

 Termín pro přijetí dětí v době letních prázdnin do naší mateřské školy je 6– 10. června tohoto roku.

Prázdninový provoz bude v době od 1. do 15. července.

 S sebou nutno přinést:

  • vlastní žádost o přijetí k výchově a vzdělávání /vzor ke stažení zde/
  • kopii evidenční listu
  • kopii zmocnění

 Platba za výchovu a vzdělávání je Kč 25,-/den a termín pro výběr výše uvedené částky je 27. června tohoto roku od 8,00 do 16,00 hodin v kanceláři školy. (vchod z rampy)

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Upozornění pro rodiče dětí ze Základní školy a mateřské školy, Jihomoravské nám. 2:

Účet na rajčeti

Vážení rodiče,

Všechny fotografie jsem přesunul na web rajce.cz a od dnešního dne budu všechny fotografie nahrávat jen na tento web s tím, že odkazy na alba budu nadále vkládat i na stránky  naší školky.

Děkuji za pochopení Admin

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Účet na rajčeti

Kalendář akcí červen

 

Datum Akce
1.6. ,,Oslava MDD“ na zahradě MŠ JM 5 v 9.00 JM 3, v 10.00 JM 5
1.6.

 

Flétna Rytmik Kuřátka
I.sk 15.00-15.30
(děti z MŠ JM 5,)
II.sk. 15.45-16.15 Delfínci – žlutá budova (děti z MŠ JM 3 a JM 5)
1.6. Kroužek pro kluky Myšičky 15.30-16.15 (děti z MŠ JM 3)
1.6. MÍČE (žlutá budova)  13.30-14.30
2.6. Plavání 6. lekce – odchod z MŠ v 8.25
2.6. Kroužek pro kluky Rytmik 15.30 -16.15 Delfínci ( děti z MŠ JM 5)
2.6.

 

,,Rozloučení s předškoláky“ v 16.00 na zahradě MŠ JM 5 (žlutá) – pouze pro děti odcházející do ZŠ (při dešti sál radnice)
6.6. KERAMIKA III. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
7.6.  KERAMIKA IV. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
7.6. Kroužek pro kluky Rytmik Delfínci 15.30-16.15 (děti z MŠ 5)
8.6.

 

Flétna Rytmik Kuřátka I.sk 15.00-15.30 (děti z MŠ JM 5)
II.sk. 15.45 – 16.15 Delfínci – žlutá budova (děti z MŠ JM 3 a JM 5)
8.6. Kroužek pro kluky Myšičky 15.30-16.15 (děti z MŠ JM 3)
9.6. Plavání 7. lekce – odchod z MŠ v 8.25
9.6. Kroužek pro kluky Rytmik 15.30 -16.15 Delfínci ( děti z MŠ JM 5)
9.6. MÍČE (oranžová budova )  13.30-14.30
9.6.

 

,,Spaní ve školce“ – rozloučení se školkou, pouze třídy předškoláků, info na nástěnkách tříd: Myšičky, Delfínci, Klokánci
13.6. POSLEDNÍ KERAMIKA III. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
14.6. POSLEDNÍ  KERAMIKA IV. skupina   13.30-14.30 (děti z MŠ JM 3)
14.6. POSLEDNÍ KERAMIKA I. skupina  10.00 – 11.00 (děti z MŠ JM 5)
14.6. Kroužek pro kluky Rytmik Delfínci 15.30-16.15 (děti z MŠ 5)
15.6.

 

Flétna Rytmik Kuřátka I.sk 15.00-15.30 (děti z MŠ JM 5,)
II.sk. 15.45-16.15 Delfínci – žlutá budova (děti z MŠ JM 3 a JM 5)
15.6. Kroužek pro kluky Myšičky 15.30-16.15 (děti z MŠ JM 3)
15.6. POSLEDNÍ MÍČE (žlutá budova)  13.30-14.30
15.6. POSLEDNÍ KERAMIKA II. skupina  10.00 – 11.00 (děti z MŠ JM 5)
16.6. Plavání 8.lekce – odchod z MŠ v 8.25
16.6. Kroužek pro kluky Rytmik 15.30 -16.15 Delfínci ( děti z MŠ JM 5)
20.-22.6 třídenní pobyt v Ekocentru Trkmanka Myšičky + Klokánci
23.6. POSLEDNÍ MÍČE (oranžová budova )  13.30-14.30
23.6. POSLEDNÍ PLAVÁNÍ 9.lekce – odchod z MŠ v 8.25
28.6. INFORMAČNÍ SCHŮZKA S NOVÝMI RODIČI V 16.00 V SÁLE RADNICE
1.-15.7.  PRÁZDNINOVÝ PROVOZ IFO –  NÁSTĚNKY VE TŘÍDÁCH
Rubriky: Aktuality, Kalendář akcí, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kalendář akcí červen

Výsledky OLYMPIÁDY 2016

Výsledky sportovní olympiády předškolních dětí 
11. 5. 2016 Brno – Slatina

Hod tenisovým míčkem – DÍVKY

Číslo Jméno dítěte Délka v m Mateřská škola
1. pok 2. pok
Fenclová Eliška 6,72 7,66 Zengrova
Školáková Klára 5,51 6,36 Zengrova
Tkadlčíková Elianka 5,22 4,47 Zengrova
Nováková Anna 5,00 3,95 Trnkova
Šebestová Anna 4,95 3,10 Trnkova
Horčicová Tereza 8,31 7,14 JM 3
Eliška Turčanová 6,68 7,55 JM 3
Janoušková  Josefína 7,55 8,15 Rozmarýnová
Dostálová Laura 7,62 8,40 Rozmarýnová
Kazdová Lili 4,00 7,36 Rozmarýnová
Plná Barbora 9,10 10,00 Šromova
Novotná Adéla 7,53 3,55 Šromova
Králová Elizabet 7,46 7,53 Šromova
Chrastilová Lucka 10,30 10,75 Studánka
Janatková Nikola 11,62 10,85 Labská
Hladišová Simona 6,78 5,70 Labská
Mrázová Dominika 9,60 9,75 Hudcova
Lacinová Barbora 7,25 5,35 Hudcova
Veselá Veronika 6,40 5,45 Hudcova
Darebníková Ella 6,65 6,90 Úvoz
Kučerová Tereza 8,20 7,20 V Újezdech
Komůrková 7,21 7,60 V Újezdech
Ryzá Barbora 6,52 7,50 Švermova
Neterderová Aneta 7,60 8,92 Hlinky
Lachová Petra 5,10 7,34 Hlinky
Matýsková Linda 5,51 2,38 Mazourova
Wojtunová Apolena 7,60 9,97 Mazourova
Urbánková Valerie 6,42 7,60 Mazourova
Fliglová Klára 7,62 10,50 JM 5
Vitouchová Amálie 4,42 4,45 JM 5
Rejzková Anna 6,20 3,19 JM 5
Rejzková Eva 4,21 5,65

 Hod tenisovým míčkem – CHLAPCI

Číslo Jméno dítěte Délka v m Mateřská škola
1. pok 2. pok
Ščerbej Pavel 14,40 11,55 JM5
Džunda Petr 10,30 9,20 JM5
Kubík Tomáš 16,55 13,57 JM5
Merta Kryštof 9,35 8,73 Trnkova
Shaker Damien 6,10 3,45 Trnkova
Mach Petr 6,90 7,12 Trnkova
Brtník Jakub 15,44 13,29 Labská
Musil Jakub 6,51 8,90 Labská
Kolář Jakub 6,03 3,05 Mazourova
Červený Jan 6,50 6,00 Mazourova
Sukop Jakub 8,70 8,60 Rozmarýnova
Frídl Dimitrios 5,90 4,20 Rozmarýnova
Procházka Lukáš 3,10 2,50 Rozmarýnova
Mainuš Kryštof 19,00 16,40 Studánka
Jelínek Denis 14,65 15,00 Studánka
Vaněk Štěpán 6,80 4,80 Studánka
Ostrý Filip 5,55 4,80 JM 2
Zámečník Nikolas 9,70 7,25 JM 2
Starycha Oliver 5,66 5,00 Zengrova
Ivan Bruno 7,35 5,83 Zengrova
Bukovjan Jonáš 15,25 14,80 Hudcova
Tichý Filip 11,80 13,35 Hudcova
Trnka Jonáš 10,10 9,00 Hudcova
Tribula Šimon 13,60 11,00 Úvoz
Barák Jakub 14,90 13,70 Úvoz
Brandstetter Štěpán 15,00 14,30 V Újezdech
Žůrek Kryštof 9,90 8,85 V Újezdech
Krejčí Václav 12,00 8,80 V Újezdech
Ondřík Filip 14,49 14,25 JM 3
Winzor Max 6,35 5,90 JM 3
Křížka David 5,20 5,58 JM 3
Hruška Filip 10,00 11,00 Holásecká
Hudeček Albert 11,20 9,90 Holásecká
Nečas Jan 9,10 7,34 Holásecká
Bejček Zdeněk 10,95 14,05 Švermova
Černý Tomáš 9,55 9,06 Švermova
Gistr Jakub 2,70 8,00 Švermova
Zatloukal Jaroslav 7,00 6,21 Hlinky
Rotter Denis 6,60 8,9 Hlinky
Touzia Adam Ben 8,10 5,5 Šromova
Pohl Šimon 13,90 10 Šromova
Motal Martin 5,23 8,70 Šromova
Slívko Adam 9,97 9,48 Jana Broskvy
Brejcha Šimon 8,21 8,90 Jana Broskvy
Brázdil Denis 5,36 6,00 Jana Broskvy

Běh z vysokého startu – DÍVKY

Číslo Jméno dítěte Čas v s Mateřská škola
1. pok 2. pok
Šoltésová Elen 4,86 4,96 Labská
Valoušková Eliška 4,94 4,53 Labská
Blatná Klárka 4,43 4,19 Trnkova
Čepeláková Kristina Anna 4,72 4,78 Trnkova
Demian Nikolette 5,06 4,81 Trnkova
Krmíčková Anna 4,59 4,46 Zengrova
Šujanová Rozálie 4,13 4,43 Zengrova
Koukalová Nala 5,03 4,94 Zengrova
Jirušková Vendula 5,20 5,02 JM 2
Lapčíková Leontýna 4,27 4,28 JM 2
Urbánková Ella 4,91 5,06 Hlinky
Šafaříková Ema 5,11 5,06 Hlinky
Kotecká Karolína 4,86 5,06 Rozmarýnová
Malinová Anna 5,20 4,60 Rozmarýnová
Krejčí Sofie 4,70 4,45 Rozmarýnová
Kružíková Štěpánka 5,05 4,97 Studánka
Toušková Helenka 5,36 5,58 Studánka
Jančíová Ela 4,51 4,82 Hudcova
Vyhňáková Marie 5,01 4,67 Hudcova
Hladíková Terezie 4,75 4,92 Hudcova
Kořínková Simona 4,32 4,24 Úvoz
Macková Veronika 5,46 4,48 Šromova
Macková Michaela 4,51 4,93 Šromova
Válková Veronika 4,76 5,19 Šromova
Smetáková Tereza 5,00 4,87 Jana Broskvy
Ostřížková Barbora 4,72 4,66 JM 5
Treu Sofie 4,46 4,82 JM 5
Vávrová Ellen 4,69 4,56 JM 5
Brabcová Lucie 4,37 4,46 V Újezdech
Kovaříková Linda 4,86 5,18 V Újezdech
Sýkorová Magdaléna 5,56 5,40 V Újezdech
Černá Petra 4,63 4,65 Holásecká
Niedermeierová Nelli 4,13 4,87 Holásecká
Sázavská Eliška 4,35 4,57 Holásecká
Čejková Barbora 5,14 5,51 Švermova
Beranová Kristýna 5,40 5,21 Švermova
Ševelová Karolína 4,96 5,12 Mazourova
Makanová Natálie 4,65 4,53 Mazourova
Marešová Agáta 5,04 4,88 Mazourova
Dinh Vu Hoang Wane 4,42 4,37 JM 3
Keberlová Zuzana 4,50 4,50 JM 3
Vernerová Viktorie 4,08 4,26 JM 3

Běh z vysokého startu – CHLAPCI

Číslo Jméno dítěte Čas v s Mateřská škola
1. pok 2. pok
Ondra Tomáš 4,60 4,43 Hudcova
Šupler Ondřej 4,62 4,70 Hudcova
Radkovský Václav 5,12 4,82 Hudcova
Jelínek Šimon 4,81 4,26 JM 2
Strádal Dominik 5,08 4,45 Labská
Chytka Václav 5,85 5,58 Labská
Mauleon Marion 4,68 4,64 Rozmarýnová
Kalina Martin 4,94 4,87 Rozmarýnová
Lorenc Alex 5,36 5,01 Rozmarýnová
Hladůvka Michal 4,75 4,58 Hlinky
Matula Samuel 4,34 4,36 Hlinky
Tillhon Tomáš 4,19 4,84 Hlinky
Hron Lukáš 4,54 4,70 V Újezdech
Kadlec Adam 4,80 5,03 V Újezdech
Ondrášek Sebastián 5,30 5,40 V Újezdech
Vondráček Tomáš 4,98 4,62 Zengrova
Vondráček Robert 4,40 4,55 Zengrova
Vojta Damián 4,83 5,19 Zengrova
Heřman David 4,36 4,56 Úvoz
Blaška Pavel 4,82 5,16 Úvoz
Stejskal Robert 4,59 4,51 Studánka
Gurný Jakub 5,23 5,02 Studánka
Štěpánek Vendelín 4,85 4,9 Studánka
Kučera Dominik 3,89 3,94 JM 5
Lauš Jan 5,22 5,28 JM 5
Horňák Daniel 4,39 4,76 JM 5
Střelec Lukáš 4,63 4,56 JM 3
Fibinger Nicolas 4,90 4,88 JM 3
Hűbel Marek 4,16 4,01 JM 3
Florián Matěj 4,16 4,30 Holásecká
Gupta Anish 4,58 4,50 Holásecká
Sadílek David 4,90 4,65 Holásecká
Holeček Tomáš 4,86 4,67 Švermova
Pospíšil Marek 4,63 4,85 Švermova
Slouka Dominik 4,80 4,61 Švermova
Sedlář Michal 5,18 4,61 Mazourova
Marek Oliver 4,61 4,69 Mazourova
Štor Matias 4,61 4,72 Mazourova
Kleis David 4,50 4,87 Trnkova
Tkaný Adam 4,40 4,16 Trnkova
Šoukal Vojtěch 4,72 4,53 Trnkova
Bőhm Radim 4,63 4,16 Šromova
Rajnoha Michal 4,66 4,52 Šromova
Matěj Vašek 5,24 5,06 Jana Broskvy
Jakub Vodička 4,20 5,00 Jana Broskvy

Skok z místa – DÍVKY

Číslo Jméno dítěte Délka v cm Mateřská škola
1. pok 2. pok
Fuchsová Helena 112 108 Úvoz
Kořínková Denisa 115 115 Úvoz
Šustková Alice 98 106 Trnkova
Vodičková Markéta 97 109 Trnkova
Suparičová Anna 98 96 Trnkova
Janská Jindřiška 102 100 Labská
Juhászová Lucie 90 94 Labská
Turečková Kateřina 104 109 Hlinky
Polachová Angela 98 92 Hlinky
Nohelová Lucka 83 80 Studánka
Brandštetrová Sára 109 122 Studánka
Chovancová Markéta 105 106 V Újezdech
Horňáková M 105 105 V Újezdech
Hudáková Carin 102 106 V Újezdech
Kružíková Lucie 118 123 Zengrova
Mífková Lea 135 142 Zengrova
Gottvaldová Aneta 116 108 JM 2
Dohnalová Lucie 124 124 Holásecká
Rubinková Lucie 122 130 Holásecká
Urbančíková Vendula 124 126 Holásecká
Aufová Mia 111 117 JM 5
Lolková Gabriela 127 126 JM 5
Keberlová Nina 110 100 JM 5
Ryšková Linda 118 124 Rozmarýnová
Malenovská Eliška 124 116 Rozmarýnová
Pyšíková Marie 102 104 Rozmarýnová
Petříková Barbora 93 110 JM 3
Tranová Linh 119 104 JM 3
Švarcová Ester 127 125 JM 3
Jestříbková Eva 104 102 Hudcova
Hráčková Veronika 110 110 Hudcova
Uhrová Elen 104 115 Hudcova
Grundová Zita 118 118 Mazourova
Doležalová Marie 101 112 Mazourova
Pechurová Sofie 103 97 Mazourova
Varačková Adriana 124 115 Šromova
Gargošová Nela 132 121 Šromova
Ištvánová Elen 104 138 Šromova

Skok z místa – CHLAPCI

Číslo Jméno dítěte Délka v cm Mateřská škola
1. pok 2. pok
Kepák Jirka 102 122 JM 2
Čechovský Marek 120 128 JM 2
Svoboda Jan 104 103 Hlinky
Andrášek Tomáš 112 100 Hlinky
Klímek Dominik 126 129 Trnkova
Zachoval Matěj 95 101 Trnkova
Ohniště Daniel 139 145 Labská
Doskočil Jakub 122 124 Labská
Vala Ludvík 116 104 Labská
Křivánek Kryštof 103 102 Rozmarýnová
Souček Lukáš 109 114 Rozmarýnová
Přikryl Jan 101 99 Rozmarýnová
Stejskal Marrek 121 130 Studánka
Jiřík Michal 123 92 Studánka
Pokorný Matěj 106 105 Studánka
Drlík Vojtěch 116 108 V Újezdech
Sívek Petr 108 104 V Újezdech
Krištof Jan 100 101 V Újezdech
Julínek Martin 85 74 Zengrova
Mendel Patrik 116 122 Zengrova
Šiške Petr 123 113 Úvoz
Kocholl Filip 110 107 Mazourova
Jedlička Josef 108 107 Mazourova
Heřmanský Marek 120 120 JM 5
Ondráček Jáchym 125 122 JM 5
Ledahudec Šimon 129 134 JM 5
Florián Jakubj 105 111 Holásecká
Šivec Marek 97 108 Holásecká
Čurda Antonín 131 97 Hudcova
Chini Samuel 87 90 Hudcova
Dostalík Matěj 112 112 Hudcova
Jandek Robin 132 118 Švermova
Patsch Michal 130 124 Švermova
Trčka Jan 84 85 Šromova
Štrublík Simon 105 115 Šromova
Šutera Vítězslav 87 95 Šromova
Pličanič Erik 114 98 JM 3
Růžička Jan 95 104 JM 3
Šálovský Milan 114 97 JM 3
Foral Lucián 116 80 Jana Broskvy
Führich Tomáš 110 106 Jana Broskvy
Velčev Alex 140 143 JM 2
Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky OLYMPIÁDY 2016

Den otevřených dveří

DOD 2016

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den otevřených dveří

Výběrové řízení 2015/2016

Vydávání přihlášek elektronicky

1.- 26. února 2016

Vážení rodiče, přihlášku pro zápis dítěte do mateřské školy je možné získat na internetové adrese www.zapisdoms.brno.cz.

Sběr přihlášek

25. a 26. února 2016

Sběr přihlášek probíhá na naší mateřské škole ve výše uvedeném termínu v době od 10.00 do 14.00 hodin (v kanceláři ředitelky).


Přijímací řízení


Od 7. března 2016

  • Od tohoto termínu můžete očekávat informaci o přijetí/nepřijetí Vašeho dítěte do MŠ.
  • Ředitelka školy Vás bude kontaktovat:
    • e-mailem
    • nebo doručením písemného rozhodnutí o přijetí či nepřijetí.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS! 🙂

 

Rubriky: Aktuality, Nástěnka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výběrové řízení 2015/2016

Vypouštění balónků

pro jednodušší prohlížená této galerie přejděte na tento odkaz

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vypouštění balónků